KURUMSAL

1976 yılında kurulan BİRLEŞİK ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER VE TESİSLER ANONİM ŞİRKETİ proses kontrol, enstrümantasyon ve özel fabrika ekipmanları konularında dünyaca tanınmış imalatçıların ve sistem alanında YOKOGAWA’nın Türkiye’deki tek temsilciligini yürütmekte ve bu kapsamda yurt içi ve yurt dışındaki sanayi kuruluşlarına mühendislik, danışmanlık, satış servis ve taahhüt hizmetleri vermektedir.
 
1976 yılından beri kaliteli, güvenli ve teknolojinin ilerisinde otomasyonu ilke edinen BEST AŞ, YOKOGAWA ELEC. CO. Firmasının temsilcisi olarak, ileri teknoloji proses kontrol sistemlerini ve saha enstrümanlarını ülke pazarına sunmaktadır. MAC kimligi altında kullanıcılarına yüksek kalitede çözümler sunarak her türlü konuda sınırsız destek vermektedir.
 
BEST A.Ş. 1995 yılından beri otomasyon, otomotiv, biyomedikal, sağlık, havacılık, sigortacılık, elektronik servis, imalat, turizm, inşaat ve taahhüt sektörlerinde iştirakleri bulunan KURT HOLDING çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Faaliyet alanlarımız,
 
PROSES KONTROL SISTEMLERI
ACIL DURUS ve YANMA KONTROL SISTEMLERI
PROSES KONTROL ENSTRÜMANLARI
ENDÜSTRIYEL KESINTISIZ GÜÇ KAYNAKLARI,
FABRIKA HABERLESME SISTEMLERI,
HAVA TEMIZLEME VE KOKU GIDERME SISTEMLERI,
PALETLEME ve PAKETLEME SISTEMLERI,
TEST ÖLÇÜ ve KALIBRASYON SISTEMLERI,
DEPOLAMA TANK EKIPMANLARI,
ISKELE EKIPMANLARI,
 
BÖLÜMLERİMİZ
 
Sistem Bölümü;
 
DCS, ESD ve Network bazlı kontrol sistemleri gibi donanımların yanısıra, modern tesislerin olmazsa olmaz yazılımları olan PIMS/MES gibi sistemleri yurtdışından destek almadan, tamamen kendi bünyesindeki eğitimli mühendisleri ile kurabilen, yetkin, 12 kişilik dinamik bir kadrodan olusur. Sadece DCS sistemlerine yönelik, Türkiye'deki en kalabalık ekibe sahiptir. Bugüne kadar enerji, petrokimya, kimya ve gıda sektörlerinde, 3'ü yurtdışında olmak üzere toplam 119 projede DCS, ESD ve endüstriyel tesis yönetim yazılımlarımız ile 130.000'in üzerinde I/O'yu başarıyla kontrol etmekteyiz.
 
Sistem Bölümü, kullanıcılara,
 
· proje öncesi saha görme,
· sartname hazırlama,
· FAT ve SAT testleri,
· mühendislik ve operatör egitimleri,
· devreye alma,
· devreye alma sırasında ve sonrasında nezaret işlemleri,
· kabin montaj hizmetleri,
· satıs sonrası destek ve periyodik bakımlar gibi
kontrol sistemi konusundaki projelerde sıfırdan anahtar teslim çözümler sunmaktadır.
 
Satış Bölümü;
 
1976 yılından bu yana kontrolün yanında sahada da müsterilerini yalnız bırakmayan Best A.S., anahtar teslimi projelerinde aldıgı taleplere göre yaptıgı itinalı arastırmaların sonucunda bünyesine 20'ye yakın tedarikçi firma eklemistir. Basta ölçüm olmak üzere proseslerde verimliligin ve kontrolün saglanmasında kullanılacak her türlü veriyi kontrol odasına tasıyan genis enstrüman yelpazesi ile hizmet vermektedir. Proseslerine uygun ürünü seçmelerinde müsterilerine en gelismis simülasyon programlarıyla danısmanlık yapan satıs mühendisleri aynı zamanda günün teknolojisini yakından takip etmekte ve hep bir adam önde olma ilkesiyle hizmet vermektedirler. Best A.S. satıs bölümü, temsilciliklerini her geçen gün daha çok sektöre hizmet edebilmek adına genisletmekte ve satıs sonrası destegi ile de 36 yıllık tecrübesini sektörüne yansıtmaktadır.
 
Mekanik Sistemler;
 
2007 yılından gelişen ürün gamıyla birlikte BEST bünyesinde Mekanik Bölümü kurulmuştur. Satış bölümüne bağlı makina mühendislerinden oluşan ekip,
- Satış
- Projelendirme
- Teknik Destek alanlarında hizmet vermektedir.